Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü genel olarak bir kadını bir erkekten ve ya bir erkeği bir kadından uzaklaştırmak amacı ile yapılan bir uygulamadır. Uzun süredir birlikte olunan durumlarda karşı tarafın bir anda uzaklaştığını düşünüyorsanız, son zamanlarda hareketlerinde bir değişim fark ettiyseniz ve yakınlarınızda sizin birlikte olmanızı istemeyen biri varsa soğutma büyüsünden şüphe etmeniz doğru bir karar olacaktır. Bu durumda doğru bir medyum bularak durumu tüm detaylarına kadar anlatmalı ve büyü olup olmadığını öğrenmelisiniz.
Soğutma büyüsü yapılan kişi kısa sürede karşısındaki insandan gittikçe uzaklaşır. Hatta bir süre sonra onu düşmanı olarak bile görebilir. Yaptığı her şeye nefretle bakar, onunla vakit geçirmekten sürekli kaçınır. Bu gibi etkilerin yoğun olduğu bir çeşit olan soğutma büyüsü yapıldığı zaman kurtuluşu zor bir durumdur. Bozulması günler alacağı gibi mutlaka uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir.
Eğer siz de birine karşı soğutma büyüsü yaptırmak isterseniz dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Özellikle yardım alacağınız kişinin güvenilir bir medyum olmasına özen gösterin. Zaten yeterince bilgi sahibi olan bir medyum size tüm konuyu açıklayacak ve hangi uygulamanın daha yararlı olduğunu söyleyecektir. Mutlaka yaşadıklarınızı her ayrıntısına kadar anlatın. Medyumlar gizliliğe çok önem verir ve söyledikleriniz her zaman aranızda kalır.
Soğutma büyüsü zaman zaman aşk büyüleri ile karıştırılıyor. Aralarında herhangi bir benzerlik yoktur. Aşk büyülerini birini kendinize bağlamak için yaptırırken soğutma büyülerini tam aksine uzaklaştırmak için yaparsınız. Kişiyi bir başkasından soğutabileceğiniz gibi kendinizden de uzaklaştırabilirsiniz. Bu durum ile çok karşılaşılır ve çevrenizde olmasını istemediğiniz bir insan büyü etkisi ile bir daha yanınıza yaklaşmaz.
Soğutma büyüsü yapılışına dair bir çok tarif verilmiştir. Kimileri bir köpek yardımı ile bu büyünün yapılacağını söylerken kimileri de yumurta büyüsünün olduğunu dile getirir. Bunlar yanlış yaklaşımlardır. Büyüyü evde tek başınıza yapamazsınız. Eğer birini bir kişiden ya da kendinizden soğutmak istiyorsanız alanında uzman bir medyum isteklerini karşılamak için size hizmetlerini sunacaktır. Aksi taktirde yanlış bir şeyler yaparsanız fiziksel ve ruhsal sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir