İsviçre Medyumları

Bedensiz varlıklar ile iletişim kurabilen medyum hocalar bugüne kadar insanlara yardım etmek için çalışmalar yapmıştır. Geçmişte de toplum tarafından hep ilgi odağı olmuş ve bazı devlet büyükleri için de çalışmışlardır. İslam’ı ve İslam içi ilimlere yeterince hakim olan medyum hocaların taşıdığı ve normal insanlarda olmayan özellikleri vardır. Bunlardan bir tanesi Arapça ve Osmanlıca’yı iyi bir şekilde bilmektedir. Çünkü hazırladıkları vefk çalışmalarında Arapça yazılar yazılır. Medyum hocalar astroloji ve yıldız ilimine de hakimdir.
Yıldızname bakan medyum hocalar bunu Kur’an aracılığı ile yapmaz. Toplumda Kur’an’dan yıldızname bakılıyor gibi yanlış bir inanış vardır. Kur’an hiçbir şekilde bir fal ya da başka amaçlar için kullanılmaz. Medyum hocalar yıldızname bakarken tamamen kendi yeteneklerini ön plana çıkarır. Aynı zamanda havas ilmini de tüm detaylarına kadar bilir. Bu konuda uzun zaman boyunca eğitimler almıştır. Ancak bir takım özelliklere doğuştan sahip olan ve kendini zaman içinde geliştiren insanlar medyum hoca olabilir. Herkes medyumların yaptığı işi yapamaz.
İnsan psikolojisinden de iyi anlayan ve nasıl yaklaşım yapması gerektiğini bilen medyum hocalar büyü işleri ile uğraşmaktadır. Bunların yanı sıra pek çok ezoterik ve metafizik alanında çalışmalar yapsa da gözde işleri büyülerdir. Kendisine danışan herkesin istediği büyü yapabilir ya da ortadan kaldırabilir. Bu hizmetleri yurt dışında olan insanlara da vermektedir. Özellikle İsviçre medyum hocaları orada yaşayanlar tarafından ciddi bir rağbet görmüştür.

İsviçre’de yaşayan ve büyü yaptırmak isteyen herkes medyum hocadan yardım alabilir. Arada ne kadar mesafe olursa olsun bu çalışmalar uzaktan da yürütülebilir. Önemli olan çalıştığınız medyum hocanın İsviçre’ye yaptıklarını gönderebilmesidir. Zaten bu güce sahip olanlar da gerçek medyum olarak bilinir.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir