Medyum Yorumları

Zengin Olma Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü kavramı hayatımıza girdiği ilk andan itibaren bizleri geniş bir bilinmezlik içinde bırakmıştır. Pek çok kişi medyum hocaların uzmanlık alanı olan büyüler hakkında fikir yürütmüş ancak bu alanla ilgili kayda değer bir bilgi edinememiştir. Bunun en büyük sebebi, büyü ve manevi ilimlerle ilgili bilgilerin her daim gizli tutulmasıdır. Bu bilgiler, sadece büyü yapabilen medyum hocalar tarafından bilinmekte ve hiçbir koşulda dışarı ile paylaşılmamaktadır. Zengin olma büyüsü gibi büyülerin teknikleri, bilgileri de aynı şekilde gizli tutularak saklanmaktadır.

Medyumlar, bu bilgileri gizli tutarak nesiller boyu bozulmadan korumayı başarmaktadır. Bilgilerin böylesi korunması sayesinde, kötü niyetli kişiler büyülere erişememekte, büyüler sadece hayırlı amaçlar için medyumlar tarafından kullanılmaktadır. Zengin olma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerin binlerce yıl boyunca bozulmadan günümüze kadar ulaşmasının en önemli sebebi bu durumdur.

Gerçek bir medyum hoca, büyüyü yaparken her daim atalarının edindiği ve kullandığı bilgilerden yararlanmaktadır. Zengin olma büyüsü gibi büyülerde oldukça hassas bir şekilde kullanılan bu teknikler her daim başarılı sonuç alınabilmesi adına özel olarak uygulanır. Medyumluk, bu bilgiler sayesinde gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Bugün yapılan her türlü büyüde bu tarz bilgilere rastlamak mümkündür.

Zengin Olma Büyüsü Uzaktan Yapılabilir Mi?

Zengin olma büyüsü gibi büyüler, manevi alemlerde oluşan enerjiler sayesinde yapılmaktadır. Bu enerjilerin dünyamıza olan tesiri yine o alemlerin kuralları ile olur. Öte alemler, dünyanın neresinde olursak olalım hayatımızı yoğun bir şekilde sarmaktadır. Bu nedenle, bu alemlerle alakalı hiçbir şey fizik kanunlarıyla düşünülmemelidir.

Zengin olma büyüsü, uzaktan yapılabilen ve yine aynı ölçüde tesir ederek istenen sonucu verebilen bir çalışmadır. Bu çalışmayı yapan medyum hoca manevi alemlerin sonsuz gücünü kullanacağı için herhangi bir fizik kuralından etkilenmesi söz konusu değildir. Manevi alemlerde ve bu alemlerde var olan enerjilerde mesafe veya benzeri herhangi bir kavram bulunmamaktadır. Yapılan her türlü çalışmada sonsuz, dünyevi etkilerden uzakta bir güç ve enerji vardır.

Büyülerde Son Karar Medyum Hocaya Aittir

Elbette her konuda olduğu gibi büyülerin uzaktan yapılıp yapılamayacağı konusunda da bazı istisnalara rastlamak mümkündür. Zengin olma büyüsü yapılırken, bu istisnalar medyum hocalar tarafından büyüye başlamadan önce incelenecektir. Çok nadir durumlar haricinde her büyünün uzaktan yapılabilmesi mümkün olsa da bazı durumlarda medyum hocalar bu şekilde büyü yapmayı kabul etmeyebilir. Böylesi bir durumda, medyum hocalar gereken yönlendirmeyi yapacak ve büyüyü nasıl yaptırabileceğiniz konusunda ihtiyaç duyacağınız tavsiyeleri verecektir.

İşinin ehli olan medyumlar, zengin olma büyüsünde sizi asla mağdur etmeyecektir. İster uzaktan ister yakın mesafeden yapılan bir büyü olsun, her zaman için istediğiniz tesiri kolayca alabilmeniz mümkün olacaktır.

Tüm medyumlar ile ilgili sizlerden gelen yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorumlarınızı paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply