Medyum Yorumları

Zenginlik Büyüsü

Bazı büyü çalışmaları diğer büyülere göre çok daha fazla yapılmıştır. Zenginlik büyüsü de tarih boyunca en sık yapılan büyü çalışmalarına örnek gösterilmektedir. Özellikle kişilerin maddi yaşantısını doğrudan etkileyecek olan büyü çalışmaları tarihin en sık yapılanları arasında yer alır. Yine aynı şekilde, aşk büyüsü gibi duygusal çalışmaların da medyum hocaların sık yaptığı büyü uygulamalarından olduğu bilinmektedir.

Büyülerin sık yapılmasının insanların yararına olan pek çok sonucu bulunmaktadır. Bu sonuçlardan ilki, bu tarz büyülerin diğerlerine göre daha iyi tanınmış olmasıdır. Büyülerin doğru şekilde yapılabilmesindeki en önemli etmen tecrübedir. Zenginlik büyüsü gibi sık yapılan büyü çalışmalarında medyumların daha tecrübeli olması neticesinde de daha tesirli büyüler ortaya çıkmaktadır.

Medyumlar tarafından yapılan büyülerin iki temeli bulunur. Bu temellerden biri tamamen büyü malzemelerinin enerjisi üzerinedir. Büyü malzemeleri, sahip oldukları enerji sayesinde büyülerin daha tesirli olmasını sağlayabilir. Zenginlik büyüsü gibi büyülerde de kimi zaman malzemelerden yararlanılarak yapılmaktadır.

Elbette her büyü ve her insan için aynı durum söz konusu olamaz. Zenginlik büyüsünün amacı tek olsa da her insanın enerjisi aynı olmayacağı için kişilere yapılacak büyü de her zaman farklı olacaktır. Kimi insan için malzeme kullanılması gerekirken kimisi için herhangi bir malzemeye başvurulmadan büyü yapılması mümkündür.

Medyum hocalar tarafından zenginlik büyüsü yapılırken kullanılan malzemelerin biri de çakıldır. Çakıl, büyünün yapılışına oldukça farklı şekilde tesir eder. Eğer medyum hoca bu malzemeyi doğru şekilde kullanabilirse büyüden çok etkili ve net sonuçlar alınabilir.

Çakıl ile Zenginlik Büyüsü

Zenginlik büyüsü yapılırken kullanılan çakıl taşlarının özel bir sayısı bulunur. Bu sayının ne olacağı medyumlar tarafından yapılan hesaplamalar neticesinde belirlenir. Sayı belirlenirken aynı zamanda okunacak duaların zamanı ve sayısı da özel olarak hesaplanmak zorundadır.

Medyum hocalar, büyüyü yaparken kişinin adı ile birlikte bu taşlara dua okur. Zenginlik büyüsünün istenen tesiri gösterebilmesi için bu aşamanın mutlaka doğru yapılması gereklidir. Medyumlar, gereken her türlü çalışmayı en iyi şekilde yapacak ve istenen sonucu almak için tecrübelerinden en iyi şekilde yararlanacaktır.

Bu büyünün yapılışı elbette sadece bununla da sınırlı değildir. Medyum hocalar, daha pek çok özel ilave ile büyüyü tesirli kılmaktadır.

Her Medyumun Tercihi Farklı Olabilir

Zenginlik büyüsü gibi büyü çalışmalarında medyum hocaların tercihi her durumda farklı olabilir. Enerjiniz, medyumun tecrübesi ve daha pek çok faktör nasıl bir yöntem kullanılacağını belirler. Bu nedenle, profesyonel medyumların yöntemlerine karışmamak ve her zaman bu kişilere güvenmek çok önemlidir.

Doğru medyumu bulmak ve etkili bir zenginlik büyüsü yaptırmak için sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Gelen tüm bu yorumlara ulaşmak ve dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply