Medyum Yorumları

İrade Büyüsü

Büyü insanların doğaüstü, paranormal veya mistik yöntemlerle doğal dünyayı (olayları, nesneleri, insanları) etkileyebildiği çalışmaların bütünüdür. Kimi büyüler zaman içerisinde zarar verme amacı ile yapılmıştır. Bu nedenle kuşaklar boyu süren hastalıklar bile olmuştur. İnsanlar özellikle eski dönemlerde büyü ile bir kişinin hayatını sonlandırabiliyordu. Şimdilerde bu teknikler çok fazla kullanılmasa da hala uygulamasını yapan medyumlar vardır.
Kimi büyüler ise tamamen iyi amaçlara hizmet eder. Kişi sağlığını ya da hayatını kesinlikle küçük bir ihtimal ile bile olsa olumsuz etkilemez. Büyü etkisinde olan kişi bunun asla farkına varmaz. Uzman bir medyum tarafından fark edilmedikçe de bozulma ihtimali yoktur. Bu nedenle insanlar bu gibi büyülere başvuracakken tereddütte kalmaz ve gönül rahatlığı ile yaptırır. Önemli olan hangi amaç ile yaptırılacağıdır.
İrade büyüsünün amacı sadece güç kazanmak ve kişi iradesini daha sağlam bir hale getirmektir. Çok fazla alanda kullanılmaktadır ve her derde de iyi gelmektedir. Genel olarak kişi kendi üzerinde bu büyüyü ugulamak istese de bazı durumlarda da karşı tarafa yapılır. İrade büyüsü başlıca kilo verme, kararsızlığın son bulması, özgüven kazanma gibi amaçlar uğruna yapılmakta ve çok güçlü bir büyü olduğu için etkisini hemen göstermektedir.
Bazı durumlarda da kötü alışkanlıklardan kurtulmak için yapılır/yaptırılır. Özellikle eşi, sevgilisi ve ya yakın bir akrabasının bağımlılığı olan insanlar bu yola başvurmaktadır. Sigara, alkol, kumar, uyuşturucu gibi alışkanlıkların kısa sürede tekrar etmemek üzere yok olması için irade büyüsü yapılır. Büyü etkisinde olan kişi daha rahat, ferah bir hayat sürmeye başlar. Aynı zamanda kötü alışkanlıklarından vazgeçtiği gibi yeni ve yararlı işlere girme konusunda da kararsızlık yaşamaz.
Bu büyünün yapım aşamasında çalıştığınız medyum bazen kişisel eşyalar isteyebilir. Büyü yapılacak olan kişinin saç, tırnak gibi vücudundan bir parça olması daha etkili olmasını sağlayacaktır. Böylece kalıcı da olacaktır. Her medyumun tekniği kendine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle hepsi aynı malzemelerden yararlanmadığı gibi aynı sürede de çalışmaz. Her medyumdan aynı performansı beklememeli, onları çalışmaları sırasında sıkmamalısınız.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Cumhur Temmuz 22, 2020 at 3:05 pm

    İş arıyordum… Bulamadım… Rızkım resmen kapandı, iki defa kendi dükkanım battı… Hayatımı değiştiren olay maneviyata yönelmek oldu diyebilirim… Medyum Ali Gürses’e bir gazetede denk geldim… Röportajında maneviyatın hayatımızda önemli olduğunu söylüyordu… O güne kadar hiç ilgimi çekmeyen olayları araştırmaya başladım… Hakkında olumsuz hiçbir şey okumadım Ali hocaya telefon açıp durumumu anlattım… Telefonu 05355906275 haftasonuydu başta ulaşmak biraz zor oldu ama ulaştım. Çok karakterli bir insan… Sonra bana rızık açma vefki adında bir çalışma tavsiye etti…
    Bir haftada elime ulaştı… Yaklaşık bir hafta gibi bir sürede de etkisini görmeye başladım… Çok sürmedi etki göstermesi, kısa sürede istediğimi verdi diyebilirim… Nasıl etki etti derseniz… İlk başvurduğum iş beni kabul etmemişti… Sonradan tekrar telefon açıp başlayabilir misiniz diye sordular… Normalde verdikleri maaştan fazlasını teklif ederek hem de… Hemen kabul ettim tabi.. Akşamına başka bir iş teklifi geldi.. Resmen aralarından istediğimi seçmiş oldum… Normalde iş bulamazken artık bana iş teklifi gelmeye başladı… Çok şaşırtıcı bir durum benim için ama işte maneviyatın gücü böyle bir şeymiş…

  • Leave a Reply