Medyum Yorumları

Medyum Nedir?

Medyum denince herkesin kafasına belli başlı bir şekil oluşur ve yanlış da olsa bir takım bilgiler vardır. Medyumların yaptıkları işi tam olarak bilmeyenler vardır. Bu insanlar yüzünden sahte medyumlar gün geçtikçe daha da çoğalıyor ve kişilerin hayalleri ile oynamaya devam ediyor. Bu nedenle son zamanlarda gerçek medyumlara olan inanç bile azaldı. Oysaki onlar işini tam anlamı ile yapan ve herkes yardımcı olabilen bireylerdir.
Medyumların yaptığı tek bir iş yoktur. Dini anlamda da çok bilgilidir ve isteğiniz doğrultusunda tüm dileklerinizin gerçek olmasını sağlayabilir. Medyumların sadece İslam dini ile birlikte çıktığını düşünenler olmuştur. Ama bu durum doğru değildir. Aynı zamanda Hristiyanlık, Yahudilik gibi dinlerde de baş göstermiştir ve her dönemde yardım alınan insanlardan olmuştur.
İslam dinine göre medyumlar havas ilmini kullanır. Havas ilmine sahip olanlar normal insanlardan çok farklı olanlardır ve herkesin altına girebileceği bir yük değildir. Zaman zaman bazı medyumlar bu işi bırakmak istese de artık girmiş oldukları ruh halinden çıkamazlar. Bir güçtür ki onları işin içinde tutmaya yeter. Kesinlikle hayatları boyunca uzaklaşamaz ve daha başka işler ile meşgul olamazlar.
Medyumları falcı zanneden bir toplum içerisinde yaşıyoruz. Fal bakmak çok farklı bir eylemdir ve falcılar kesinlikle medyum değildir. Medyumların da geleceği görme yetileri vardır. Ama kartlar ya da kahve gibi araçlar olmadan bu işlemi gerçekleştirir. Onlardaki bu ilahi güç herhangi bir malzeme gereksinimi olmadan da kullanılabilir. Sadece bazıları duru suyun yansıması sayesinde daha rahat görebildiklerini düşünür.
Medyumlar bir kişi üzerindeki olumsuz etkileri kaldırmak konusunda uzmandır. Toplumdaki nazar inancı aslında kötü enerjinin kişiyi etkisi altına alması anlamına gelir. Medyumlar da bazen vefk bazen de kendi teknikleri ile bu kötülükleri üzerinizden uzaklaştırabilir.
Aynı zamanda büyü işleri ile de yakından ilgilidir. Bir kişiye büyü yaptırmak istediğinizde medyumlar devreye girer. Yer yüzünde medyumlar dışında büyü yapabilen hiç kimse yoktur. Bu nedenle büyücü adı altında kendini tanıtanlara itibar etmeyiniz. Her zaman güvenilir bir medyum bulmak için uzun süre boyunca araştırma yapmalısınız.

Sitemize gelen yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Mevlüt Aralık 20, 2020 at 2:11 am

  Ali Hocaya sadece ben değil ailecek ne kadar teşekkür etsek az. Birbirinden farklı 3-4 farklı konuda o kadar çok yardımcı oldu ki büyük bir yükten kurtulduk. Çalışmalardan birinde bizim hatamız sonucu kargoyu alamadık iade olmasına rağmen onca işi gücü arasında günlerce iade olan paketle özel olarak ilgilenip tüm iade masraflarını da karşılayıp tekrar gönderdi. Evet büyük bir para değil belki ama eminim başkası olsa bir kere gönderdikten sonra artık umrunda olmazdı… Allah uzun ömür versin kendisine.

  Bu arada başka Ali Hocalar da türemiş internette. Belirttiğim Ali bey Ali Gürses oluyor 0535 590 62 75 telefonu da. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem.

  • Reply Efulim Mart 26, 2021 at 8:00 am

   Sizle iletişim kurmamız mümkün mü

  Leave a Reply